ECS-.327-12.5-12L-TR det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
ECS Inc.
På lager: 226.480
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
På lager: 0
Datablad
Similar
Micro Crystal AG
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 100 kOhms 2-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECS-.327-12.5-12L-TR
DigiKeys varenummer
XC2130TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2130CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-12L-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-12L-TR Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (2x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,38mm)
Belastningskapacitans
12,5pF