ECS-3225SMV-120-FP-TR
DigiKeys varenummer
XC3168TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3168CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3168DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-3225SMV-120-FP-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 12MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-3225SMV-120-FP-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)