ECS-3225MVQ-320-CN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-3225MVQ-320-CN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-3225MVQ-320-CN-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-3225MVQ-320-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-3225MVQ-320-CN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-3225MVQ-320-CN-TR Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Output
HCMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
10µA
Spænding - Forsyning
1,7V – 3,6V