ECS-3225MV-320-CN-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-3225MV-320-CN-TR |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 32 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-3225MV-320-CN-TR Modeller |
Kategori | Spænding - Forsyning 1,62V – 3,63V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 4mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 4-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,20mm) |