ECS-3225MV-320-BN-TR
DigiKeys varenummer
XC2879TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2879CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2879DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-3225MV-320-BN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-3225MV-320-BN-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
4mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)