ECS-320-9-47Q-CKM-TR
DigiKeys varenummer
XC2901TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2901CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2901DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-9-47Q-CKM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-320-9-47Q-CKM-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)
Belastningskapacitans
9pF