ECS-320-8-47B2-CKM-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ECS Inc.
På lager: 7.060
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ECS Inc.
På lager: 52.874
Datablad
Diodes Incorporated
32 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECS-320-8-47B2-CKM-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-320-8-47B2-CKM-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-320-8-47B2-CKM-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-320-8-47B2-CKM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-8-47B2-CKM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32 MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)