ECS-320-6-47B-CKY-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
På lager: 0
Datablad
32 MHz ±10ppm Krystaller 6pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECS-320-6-47B-CKY-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-320-6-47B-CKY-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-320-6-47B-CKY-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-320-6-47B-CKY-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-6-47B-CKY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECS-320-6-47B-CKY-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
6pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)