ECS-.320-12.5-13X
DigiKeys varenummer
XC1392-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.320-12.5-13X
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000KHZ 12.5PF TH
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 kHz ±30ppm Krystaller 12,5pF Cylindrisk beholder, Radial
EDA/CAD-modeller
ECS-.320-12.5-13X Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Størrelse/dimension
0,083" diam. x 0,244" L (2,10mm x 6,20mm)
Frekvens
32 kHz
Højde - Monteret (maks.)
0,244" (6,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm