ECS-320-10-48B-CKY-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-320-10-48B-CKY-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-320-10-48B-CKY-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-320-10-48B-CKY-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-10-48B-CKY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-CSMD (1,2x1)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,047" L x 0,039" B (1,20mm x 1,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)