ECS-320-10-37Q-ES-TR
DigiKeys varenummer
XC2170TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2170CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2170DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-10-37Q-ES-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±30ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-320-10-37Q-ES-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Belastningskapacitans
10pF