ECS-320-10-37BQ-CKY-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-320-10-37BQ-CKY-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-320-10-37BQ-CKY-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-320-10-37BQ-CKY-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-10-37BQ-CKY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
10pF