ECS-320-10-36B-CKY-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-320-10-36B-CKY-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-320-10-36B-CKY-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-320-10-36B-CKY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-320-10-36B-CKY-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 32 MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
32 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)