ECS-300-20-3X-EN-TR
DigiKeys varenummer
XC1801TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1801CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1801DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-300-20-3X-EN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 40 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-300-20-3X-EN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
30 MHz
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,161" B (7,00mm x 4,10mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,091" (2,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm