ECS-286.3-18-4X-F-EN
DigiKeys varenummer
XC1728-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECS-286.3-18-4X-F-EN
Beskrivelse
CRYSTAL 28.63636MHZ 18PF TH
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
28.63636 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 30 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-286.3-18-4X-F-EN Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Hulmontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
28.63636 MHz
Størrelse/dimension
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm