ECS-260-8-47Q-CKM-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-260-8-47Q-CKM-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 26 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-260-8-47Q-CKM-TR Modeller |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 150 Ohms |
Mfr | Driftstilstand Fundamental |
Serie | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Klassificeringer AEC-Q200 |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 26 MHz | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (1,6x1,2) |
Frekvensstabilitet ±10ppm | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm) |
Frekvenstolerance ±10ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,014" (0,35mm) |
Belastningskapacitans 8pF |