ECS-260-12-37-CKM-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
ECS Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
ECS Inc.
På lager: 22
Datablad
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
26 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder