ECS-260-10-37-RWM-TR
DigiKeys varenummer
XC2120TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2120CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2120DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-260-10-37-RWM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz ±15ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-260-10-37-RWM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
26 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±15ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)