ECS-2520SMV-250-GP-TR
DigiKeys varenummer
XC3189TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3189CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3189DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520SMV-250-GP-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25MHZ HCMOS SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-2520SMV-250-GP-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±5ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)