ECS-2520SMV-250-FP-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-2520SMV-250-FP-TR |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-2520SMV-250-FP-TR Modeller |
Kategori | Spænding - Forsyning 1,62V – 3,63V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±10ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 105°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 10mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 4-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (2,5x2) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,035" (0,90mm) |