ECS-2520SMV-192-FP-TR
DigiKeys varenummer
XC3183TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3183CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3183DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520SMV-192-FP-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 19.2000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-2520SMV-192-FP-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)