ECS-2520Q-25-270-DP-TR
DigiKeys varenummer
XC2246TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2246CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2246DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520Q-25-270-DP-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-2520Q-25-270-DP-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
5,5mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Output
HCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)