ECS-2520Q-18-260-BS-TR
DigiKeys varenummer
XC2812TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2812CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2812DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520Q-18-260-BS-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-2520Q-18-260-BS-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - Forsyning (maks.)
3mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Output
HCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)