ECS-2520MVQ-250-BS-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-2520MVQ-250-BS-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-2520MVQ-250-BS-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-2520MVQ-250-BS-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520MVQ-250-BS-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25MHZ HCMOS SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-2520MVQ-250-BS-TR Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Output
HCMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
10µA
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,6V