ECS-2520MVLC-010-BN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-2520MVLC-010-BN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-2520MVLC-010-BN-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-2520MVLC-010-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520MVLC-010-BN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 1.0MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-2520MVLC-010-BN-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,6V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
1,8mA
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)