ECS-2520MV-250-BL-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-2520MV-250-BL-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-2520MV-250-BL-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-2520MV-250-BL-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2520MV-250-BL-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-2520MV-250-BL-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,6V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
7mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)