ECS-250-20-33-CKM-TR
DigiKeys varenummer
XC1817TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1817CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1817DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-20-33-CKM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 20pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-250-20-33-CKM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)