ECS-250-18-33Q-DS-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-250-18-33Q-DS-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-250-18-33Q-DS-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-250-18-33Q-DS-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-18-33Q-DS-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-250-18-33Q-DS-TR3 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Belastningskapacitans
18pF