ECS-250-18-33B-JGN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-250-18-33B-JGN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-250-18-33B-JGN-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-250-18-33B-JGN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-18-33B-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.000 MHZ 18 PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)