ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
På lager: 12.019
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 2.985
Datablad
Jauch Quartz
25 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-12-33B2Q-JES-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Belastningskapacitans
12pF