ECS-250-10-36B2-CTN-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-250-10-36B2-CTN-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-250-10-36B2-CTN-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-250-10-36B2-CTN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-10-36B2-CTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25 MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-250-10-36B2-CTN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)