ECS-245.7-20-3X-EN-TR
DigiKeys varenummer
XC1797TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1797CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1797DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-245.7-20-3X-EN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Detaljeret beskrivelse
24.576 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modeller
ECS-245.7-20-3X-EN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
24.576 MHz
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,161" B (7,00mm x 4,10mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,091" (2,30mm)
Frekvenstolerance
±30ppm