ECS-245.7-20-3X-EN-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-245.7-20-3X-EN-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 24.576 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-245.7-20-3X-EN-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 20pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 50 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 24.576 MHz | Størrelse/dimension 0,276" L x 0,161" B (7,00mm x 4,10mm) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,091" (2,30mm) |
Frekvenstolerance ±30ppm |