ECS-240-8-47-CKM-TR
DigiKeys varenummer
XC2642TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2642CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2642DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-240-8-47-CKM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-240-8-47-CKM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)