ECS-240-10-36B-7KM-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-240-10-36B-7KM-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-240-10-36B-7KM-CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-240-10-36B-7KM-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-240-10-36B-7KM-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±7ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-240-10-36B-7KM-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±7ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)