ECS-240-10-36-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2115TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2115CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2115DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-240-10-36-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-240-10-36-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)