ECS-2033-250-AU
DigiKeys varenummer
XC1861TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1861CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1861DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2033-250-AU
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-2033-250-AU Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
13mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)