ECS-2016MVQ-160-BS-TR
DigiKeys varenummer
50-ECS-2016MVQ-160-BS-TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-2016MVQ-160-BS-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-2016MVQ-160-BS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-2016MVQ-160-BS-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,7V – 3,63V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,7V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
6mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)