ECS-200-20-33-DU-TR
DigiKeys varenummer
XC1825TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1825CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1825DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-200-20-33-DU-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±50ppm Krystaller 20pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-200-20-33-DU-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)