ECS-200-12-33Q-JES-TR
DigiKeys varenummer
XC2177TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2177CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2177DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-200-12-33Q-JES-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-200-12-33Q-JES-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
20 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Belastningskapacitans
12pF