ECS-184.3-18-33-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2307TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2307CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2307DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-184.3-18-33-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.432 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-184.3-18-33-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
18.432 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)