ECS-184-18-18-TR
DigiKeys varenummer
ECS-184-18-18-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ECS-184-18-18-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18.432 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-184-18-18-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
18.432 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (11,8x5,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimension
0,465" L x 0,217" B (11,80mm x 5,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,098" (2,50mm)