ECS-1612MV-192-CN-TR
DigiKeys varenummer
XC2828TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2828CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2828DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-1612MV-192-CN-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,63V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-1612MV-192-CN-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,6V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
4mA
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)