ECS-160-8-37-CWY-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-160-8-37-CWY-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-160-8-37-CWY-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-160-8-37-CWY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-8-37-CWY-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-160-8-37-CWY-TR3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)