ECS-160-20-30B-DU
DigiKeys varenummer
50-ECS-160-20-30B-DUTR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-160-20-30B-DUCT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-160-20-30B-DUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-20-30B-DU
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-160-20-30B-DU Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,85mm)