ECS-160-18-30-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3123CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3123DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-18-30-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 2-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-160-18-30-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)