ECS-160-12-4X-GM
DigiKeys varenummer
50-ECS-160-12-4X-GM-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-12-4X-GM
Beskrivelse
CRYSTAL 16 MHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±30ppm Krystaller 12pF 40 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapacitans
12pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Hulmontering
Frekvens
16 MHz
Størrelse/dimension
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm