ECS-160-10-36-CKM-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-160-10-36-CKM-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-160-10-36-CKM-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-160-10-36-CKM-TR3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)