ECS-147.4-18-7SX-TR
DigiKeys varenummer
XC2020-2-ND - Tape & Reel (TR)
XC2020-1-ND - Afskåret tape (CT)
XC2020-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-147.4-18-7SX-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.7456 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SOJ, 9,40mm afstand
EDA/CAD-modeller
ECS-147.4-18-7SX-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Varestatus
Ikke til nye design
Frekvens
14.7456 MHz
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,181" B (12,50mm x 4,60mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,146" (3,70mm)
Frekvenstolerance
±30ppm