ECS-147.4-18-7SX-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-147.4-18-7SX-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 14.7456 MHz ±30ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SOJ, 9,40mm afstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-147.4-18-7SX-TR Modeller |
Kategori | Belastningskapacitans 18pF |
Mfr | ESR (ækvivalent seriemodstand) 50 Ohms |
Serie | Driftstilstand Fundamental |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -10°C – 70°C |
Varestatus Ikke til nye design | Monteringstype Overflademontering |
Type MHz krystal | Pakke/hus |
Frekvens 14.7456 MHz | Størrelse/dimension 0,492" L x 0,181" B (12,50mm x 4,60mm) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,146" (3,70mm) |
Frekvenstolerance ±30ppm |